DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 13 października, w przededniu Dnia Edukacji Narodowej, w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy odbyła się niezwykła uroczystość skupiająca społeczność szkolną. Dzieci z przedszkola i uczniowie składając życzenia satysfakcji z pracy i podejmowanych działań, podziękowali Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom niepedagogicznym szkoły za wkładany trud i okazywaną sympatię.

W czasie występów podziwiano talenty wokalne, taneczne i aktorskie naszych wychowanków.

Po występie artystycznym głos zabrała Dyrektor Szkoły, pani Iwona Nowak-Gancarz, która życzyła wszystkim Pracownikom trwania w pasji współpracy, której celem jest kształcenie dzieci – ludzi, w których rękach spoczywa nasza przyszłość. Życzenia satysfakcji z wykonywanej pracy złożyła również przewodnicząca Rady Rodziców, pani Barbara Klemba. Nie zabrakło także podziękowań ze strony Samorządu Uczniowskiego.

Podczas uroczystości p. Iwona Nowak-Gancarz wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły. Miłym akcentem – słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez Radę Rodziców – zakończyliśmy ten piękny dzień.