EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

GODZINY DZWONKÓW

SZKOLNA RADA RODZICÓW

PLAN PRACY RADY RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM

Informacja o wyznaczeniu inspektora danych osobowych

Rekrutacja 2021/2022 w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy

ogłasza nabór do przedszkola,

oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej

na rok szkolny 2021/2022

Zapisy trwają od 1 marca 2021r. do 17 marca 2021r.

• Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku 2,5-5 lat
  • Do oddziału przedszkolnego „zerówka” 6 lat  (dzieci urodzone w 2015 roku)
  • Do klasy pierwszej dzieci 7 letnie (urodzone w 2014 roku) objęte obowiązkiem szkolnym.

Przedszkole pracuje 9 godzin dziennie, od godziny 7:00 do 16:00. Czas pracy dostosowany jest do potrzeb i sugestii rodziców. W naszym przedszkolu dbamy o rozwój, wspieramy samodzielność dzieci. Prowadzimy zajęcia z wykorzystaniem metod aktywizujących, elementów z planu daltońskiego, kodowania, terapii przez ruch, bajkoterapii. Bezpłatnie uczymy naszych przedszkolaków języka angielskiego oraz prowadzimy zajęcia logopedyczne.

Mamy nową i odpowiednio wyposażoną salę oraz łazienki odpowiadające współczesnym standardom, które zmodernizowane zostały w ramach projektu „Przedszkolaki daleko od centrum- upowszechnienie edukacji przedszkolnej w Gminie Malechowo”.

Podania można składać w sekretariacie szkoły lub mailowo na adres spniemica@malechowo.pl