LIST DYREKTORA SZKOŁY

Drodzy Uczniowie,

dzisiejszy dzień jest nade wszystko Waszym świętem.  Szkoła ma bardzo duży wpływ na rozwój każdego z Was. To w szkole spędzacie najważniejsze lata Waszego. życia. To tutaj zdobywacie elementarną wiedzę z różnych dziedzin i kształtujecie swoją osobowość. W szkole zawieracie piękne przyjaźnie. Życzę, aby ten rok był czasem pozytywnych wrażeń oraz nowych wyzwań, które poprowadzą Was do otwartości i rozumienia współczesnego świata. Niech spotkania z nauką będą intelektualną przygodą i zaowocują indywidualnym rozwojem.

Zbliżający się rok szkolny, ze względu na panującą pandemię, wymaga od Nas wszystkich odpowiedzialnego zachowania. Proszę, abyście w trosce o siebie i innych przestrzegali obowiązujących w szkole zasad i procedur bezpieczeństwa. Pamiętajcie o dezynfekcji rąk, utrzymaniu dystansu społecznego. Od stopnia naszej odpowiedzialności i samodyscypliny zależeć będzie nasze zdrowie.

Życzę, aby nie zabrakło Wam energii i zapału do rozwijania pasji i zdobywania umiejętności.

Drodzy Rodzice, jesteście bardzo ważną częścią naszej szkolnej społeczności.

 Wasza obecność oraz zaangażowanie i wsparcie dla nauczycieli jest nieocenione.

Nasza współpraca jest gwarancją na rozwój naszych uczniów, na rozbudzanie ich ciekawości w poznawaniu świata. Pozwala rozwijać ich talenty i utwierdza w tym, że KAŻDE DZIECKO MOŻE OSIĄGNĄĆ SUKCES.

Prawidłowy rozwój dzieci daje im tak ważne i potrzebne poczucie bezpieczeństwa. Życzę Państwu, abyście mogli każdego dnia cieszyć się z postępów i osiągnięć swoich dzieci.

Drodzy Nauczyciele w obliczu wielu zmian i nowych wyzwań życzę bezpieczeństwa i wytrwałości w dążeniu do współtworzenia dobrej szkoły.

Dyrektor Szkoły Iwona-Nowak-Gancarz