PRÓBNE EGZAMINY ÓSMOKLASISTÓW

Od 20 do 23 listopada  br. w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy odbywały  się   próbne ogólnopolskie egzaminy ósmoklasisty zorganizowanego przez Wydawnictwo Nowa Era. W kolejnych dniach uczniowie klasy VIII rozwiązywali testy z języka polskiego, matematyki i  języka angielskiego lub niemieckiego.

Wystandaryzowane zadania testowe przygotowali doświadczeni eksperci zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Próba przed zewnętrznym egzaminem ósmoklasisty pomoże uczniom oswoić się z formułą egzaminu, techniką rozwiązywania zadań oraz pracą pod presją czasu.

Opublikowanie ogólnopolskich wyników nastąpi  w dniu 04.01.2020 roku.  Kolejny próbny egzamin uczniowie klasy VIII napiszą na początku grudnia. Trzymamy za nich kciuki i życzymy powodzenia.