SP NIEMICA Pisze sportową historię!!!!

Chłopcy z SP NIEMICA zajęli III MIEJSCE w mistrzostwach Polski w unihokeja chłopców w ramach Igrzysk Dzieci . W finałach wystąpiło 19 zespołów z całej Polski po awansowaniu do najlepszej ósemki o wejście do półfinału pokonujemy zespół SP Krynica Zdrój 1:0 i SP Białystok także 1:0. W półfinale niestety przegrywamy z SP 53 Gdańsk. O 3 miejsce spotkaliśmy się z mistrzem Wielkopolski SP Gułtowy i po bardzo ciężkim meczu zwyciężamy 2:1 . Tym samym mała szkoła z Niemicy zdobywa brązowy medal mistrzostw Polski w unihokeja chłopców. Wielkie GRATULACJE dla wszystkich zawodników Jesteście Wielcy!!! Jesteśmy z was bardzo dumni. Najlepszym bramkarzem został Bartosz Plechowski z Niemicy- super!!! Cały turniej zasłużenie wygrywa zespół z Sanoka, z którym mieliśmy przyjemność spotkać się w grupie.