UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU ROBOTÓW

25 października 2019r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Robotów Rumble Robots, który odbył się w  Szkole Podstawowej w Malechowie. Reprezentanci naszej szkoły brali udział w trzech konkurencjach: Lego Sumo, Lego Linefollower, Lego Dragster. W czasie imprezy młodzi konstruktorzy mieli okazję wymienić się doświadczeniem, zobaczyć roboty zaprojektowane przez młodzież z różnych zakątków Polski.

Dziękujemy uczestnikom za cierpliwość, opanowanie i ciężką pracę. Mimo, że nie znaleźliśmy się na podium, pamiętajcie, że doświadczenie uczy.

Naszą szkołę reprezentowali:

Wojtek Karczmarczyk, Mariusz Tornow, Kacper Wnuk, Jakub Orzechowski, Bartek Podbereżny, Mateusz Wrzołek, Marek Życki i Gabriel Małagowski.