ROZPOCZĘCIE ROKU SPORTOWEGO 2018/19 !!!!

Udanie rozpoczął się rok szkolny 2108/19 dla uczniów SP Niemica. Jak co roku rozpoczęcie powiązane jest z udziałem szkół w sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się w Sławnie. W kategorii szkół podstawowych do klasy szóstej na 6 startujących szkół SP Niemica uplasowała się na wysokim II miejscu zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt. Drużynę dziewcząt reprezentowały: Lena Dęga, Wiktoria Skoczylas, Patrycja Janta-Lipińska, Patrycja Babirecka, Maja Rosińska, Amelia Babirecka, Aleksandra Teszka, Weronika Kura, Aleksandra Lichota, Danusia Jędrzejewska. Drużynę chłopców reprezentowali: Mateusz Małysz, Bartosz Plechowski, Karol Skupiński, Patryk Masiulaniec, Krzysztof Bednarek, Filip Giś, Kacper Zawadzki, Oskar Cejnóg, Michał Kowalczuk, Mateusz Żurowski opiekunem zespołów był Romuald Bobis. Także dobry występ zanotowali chłopcy starsi z klas VII i VIII , którzy na 8 startujących szkół zajęli wysokie IV miejsce.

20180927_123840