ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

22 czerwca 2018r. w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 207/2018. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w Kościele WNMP w Niemicy. Następnie uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście – p. Jolanta Kieres (Przewodnicząca Rady Gminy w Malechowie), ks. Józef Turkiel (proboszcz Parafii Sulechowo), p. Joanna Golik (przedstawiciel Rady Rodziców) uczestniczyli w apelu szkolnym.

W czasie spotkania dyrektor szkoły p. Iwona Nowak-Gancarz podsumowała pracę szkoły w mijającym roku. Ważnym momentem uroczystości było wręczenie stypendiów naukowych oraz dyplomów i nagród książkowych dla uczniów, którzy zdobyli najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu.

Po apelu odbyły się spotkania z wychowawcami, gdzie w klasach czekały na uczniów upragnione świadectwa.

Gratulujemy wszystkim dzieciom i młodzieży promocji do następnych klas. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w minionym roku szkolnym.

Wszystkim życzymy wspaniałego wypoczynku.