UROCZYSTE SPOTKANIE Z BISKUPEM

Dnia 23 kwietnia 2018 roku uczniowie, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy mieli zaszczyt gościć Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Krzysztofa Zadarko. Społeczność szkoły na wejście znakomitego gościa zaśpiewała pieśń “Bądź pozdrowiony gościu nasz”.

Księdza Biskupa, w imieniu grona pedagogicznego oraz pracowników szkoły powitała pani dyrektor Iwona Nowak – Gancarz.

Po uroczystym powitaniu nastąpiła część muzyczno – słowna przygotowana przez dzieci z klas III – VII. Uczniowie odczytali modlitwę powszechną i wszyscy wspólnie odśpiewali Barkę – ulubioną pieśń Świętego Jana Pawła II. Następnie ks. biskup rozmawiał z dziećmi o Jezusie – Dobrym Pasterzu, o miłości i dobroci. Po wspólnej modlitwie wszystkim zebranym udzielił pasterskiego błogosławieństwa i podziękował za miłe przyjęcie.

Wizyta zakończyła się słodkim poczęstunkiem. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali pamiątkowe obrazki.

20180423_104444