IV MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM!!!!

Chłopcy ze Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy wywalczyli IV miejsce w finale wojewódzkim w unihokeja chłopców. Zawody rozegrano we Wierzchowie, w których udział wzięło 8 najlepszych szkół województwa. Niemica trafiła do grupy A z : SP 4 Gryfice 1:2, ze Szczecinkiem 0:0 i SP 4 Stargard 4:0. W drugiej grupie grały : SP Wierzchowo, SP 4 Goleniów, SP 7 Szczecin i SP Kłodzino. W półfinałach Szczecinek pokonał Goleniów a Niemica uległa gospodarzom. W Finale Wierzchowo rozbiło Szczecinek a w meczu o brąz Niemica uległa po bardzo długim pojedynku w rzutach karnych w 9 kolejce SP 4 Goleniów. Zabrakło naprawdę szczęścia ale cóż IV miejsce w województwie to i tak wielkie osiągnięcie chłopców ze Szkoły Podstawowej z Niemicy. W drużynie z Niemicy, której opiekunem był Romuald Bobis zagrali: Jan Szuplak, Marcel Wirkus, Mateusz Małysz, Jakub Bobis, Kornel Podgórzyński, Jakub Majkowicz, Jakub Szpreniec, Wojtek Strzelecki, Bartosz Plechowski, Patryk Masiulaniec, Kacper Zaborowski, Karol Skupiński.

hokej1