DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

“Najlepszym jest ten nauczyciel, który ucząc, potrafi tchnąć przyjemność w dusze uczniów”

Dzień Edukacji Narodowej uroczyście obchodzono w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy.

W myśl hasła “Każde dziecko może osiągnąć sukces” zorganizowano  koncert życzeń dla nauczycieli.

Uczniowie przekazali swoją wdzięczność i podziękowania w wierszach i piosenkach, w tańcach i utworach muzycznych.

“Serce rosło”, gdy dzieci i młodzież popisywali się swoimi umiejętnościami, chwalili pasjami i zainteresowaniami.

W takim momencie każdy nauczyciel czuł się bardzo dobrze na swoim miejscu.

Koncert poprowadzili uczniowie klasy V b – Amelia Golik i Mateusz Małysz.

W spotkaniu uczestniczyli pracownicy szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców oraz wójt Gminy Malechowo – Radosław Nowakowski, który wraz z panią dyrektor – Iwoną Nowak – Gancarz wręczył nauczycielom nagrody dyrektora.

Każdy gratulacyjny dyplom opatrzony był mottem Seneki znajdującym się również na sztandarze naszej szkoły – “Słowa uczą – przykłady pociągają”

Spotkanie zakończono spotkaniem przy kawie zorganizowanym przez Radę Rodziców.