“Pomoc mierzona tańcem” – XII BAL CHARYTATYWNY

“Pomoc mierzona tańcem” – to myśl przewodnia XII już BALU CHARYTATYWNEGO organizowanego przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy.

Przybyli do Dworku “Golikowo” goście i darczyńcy jednocześnie, cudownie spędzili czas przy dźwiękach muzyki i w miłym towarzystwie.

Podczas karnawałowego spotkania można było zakupić obrazy malowane przez uczniów naszej szkoły oraz inne atrakcyjne rzeczy pozyskane od sponsorów.

Karl Barth powiedział: “Radość przeżywa się wtedy, gdy sprawia się ją innym”. Przeżywamy więc radość  mając możliwość spełnienia kolejnego marzenia dzieci ze szkoły w Niemicy.

Dochód z balu to aż 6600 złotych. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup zewnętrznego stołu do gry w tenisa stołowego.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim darczyńcom.

IMG_2118 IMG_2119 IMG_2121 IMG_2122 IMG_2123 IMG_2124 IMG_2125