WYCIECZKA KLAS III DO LEONARDII

14 września 2016 roku klasa IIIa i IIIb wraz z wychowawczyniami p. Małgorzatą Mierzejewską i p. Krzysztofą Kowalczuk odwiedziły Park Edukacji i Rozrywki LEONARDIA W Krupach- ” miejsce, gdzie czas się zatrzymał, gdzie słychać śpiew ptaków i radość dzieciaków”.

Podczas wyśmienitej zabawy dzieci poznawały wynalazki Leonarda da Vinci oraz sprawdzały jak działają. Na ” Placu Strzelniczym” wszyscy testowali kusze oraz strzelali z katapulty. Natomiast w “Parku Gier” każdy znalazł coś interesującego dla siebie: drewniane piłkarzyki, labirynt czy też Drabinę św. Jakuba.

Nie było laptopów, tabletów, telefonów z grami , a każdy bawił się znakomicie. Nawet pogoda nam dopisała – było ciepło i słonecznie. Czuliśmy się jak na wakacjach. To magiczne miejsce i chętnie tam wrócimy.