UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Wszyscy uczniowie z niecierpliwością czekali na dzień, w którym mogli odebrać swoje świadectwa.

24 czerwca 2016r. w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Ten ważny dzień rozpoczął się Mszą Św. w Kościele NMP w Niemicy.

O godzinie 9:00 na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zebrali się rodzice, uczniowie, a także nauczyciele i pracownicy szkoły na czele z dyrektorem p. Iwoną Nowak-Gancarz oraz zaproszeni goście: Kierownik  Referatu Oświaty, Kultury i Sportu gminy Malechowo – p. Tadeusz Chylewski, Przewodnicząca Rady Rodziców: p. Ewelina Okurowska, radna Renata Jarotek, sołtys wsi Niemica p. Agata Zawadzka.

W czasie uroczystości uczniowie klasy VI pożegnali się ze społecznością szkolną, przystąpili do ślubowania, przekazali sztandar szkoły oraz księgę pamiątkową młodszym uczniom. Wspólnie z uczniami klas V przekazali sobie drobne upominki.

Ważnym momentem dla wszystkich zebranych było wręczenie stypendiów uczniom za najwyższe wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia sportowe oraz listów gratulacyjnych rodzicom.

W klasach 0 – III wyróżniono wszystkich uczniów za postępy w nauce.

Na zakończenie uroczystości p. Iwona Nowak-Gancarz podziękowała rodzicom za współpracę i zaangażowanie na rzecz szkoły wręczając pamiątkowe dyplomy.

Po apelu uczniowie spotkali się z wychowawcami w swoich klasach, by odebrać świadectwa i pożegnać się na okres wakacji.