SP NIEMICA NAJLEPSZA WŚRÓD PODSTAWÓWEK !!!!

Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Niemicy zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych powiatu sławieńskiego. Dekoracja zakończenia i wręczania nagród odbyła się na hali sportowej przy SP 3 Sławno. Z dorobkiem 141 punktów zajęła pierwsze miejsce drugą lokatę zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie zdobywając 131 punktów a podium uzupełniła SP Lejkowo z dorobkiem 111 punktów. Poza podium na IV miejscu stanęła SP 1 Sławno a piąte SP Postomino. W całorocznej spartakiadzie wzięło udział 16 szkół z naszego powiatu. Z największych osiągnięć szkoły z Niemicy w tym roku to I miejsce chłopców w czwórboju, sztafecie szwedzkiej a dziewcząt w koszykówce, piłce nożnej. W województwie V miejsce chłopców w unihokeja i dziewcząt w piłce nożnej. Gratulacje dla wszystkich tych uczniów , którzy przyczynili się do takich sukcesów szkoły w roku sportowym 2015/16.

powiat2016