KONCERT CHARYTATYWNY – DZIECI KAROLINCE

W niedzielę 13 marca 2016r. w Dworku Golikowo odbył się koncert charytatywny Dzieci Karolince. Organizatorami koncertu byli: Pracownicy i Rada Rodziców Przedszkola w Malechowie oraz Nauczyciele Gimnazjum w Malechowie. Podziwialiśmy występy artystyczne oraz pokazy taneczne w wykonaniu wychowanków przedszkola w Malechowie, uczniów okolicznych szkół oraz zaproszonych gości. Uczennice naszej szkoły: Amelia Golik, Julia Wagner, Wiktoria Cichońska, Julia Bireta, Nikola Buchar, Weronika Szkutnik, Alicja Adach zaprezentowały się w programie wokalnym przygotowanym pod kierunkiem mgr Elżbiety Gaik. Na uroczystości gościła również dyrektor szkoły mgr Iwona Nowak-Gancarz oraz inni nauczyciele i rodzice. Środki ze zbiórki charytatywnej zostały przeznaczone na leczenie i rehabilitację Karolinki.