DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

12 października 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Akademię przygotowali wychowankowie i uczniowie szkoły.

W części artystycznej zaproszono nas – widzów do szalonych tańców, chętnie wysłuchaliśmy i włączyliśmy się do śpiewania piosenek zaproponowanych w tym dniu przez zespół wokalny. Nie zabrakło też pięknej recytacji i wspaniałych życzeń.

Pani dyrektor Iwona Nowak – Gancarz podziękowała wszystkim pracownikom naszej placówki za poświęcenie na rzecz uczniów i szkoły.

Wyjątkowym elementem uroczystości było wręczenie przez panią dyrektor nagród dyrektora.

Po oficjalnym spotkaniu pracownicy szkoły udali się na poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.