BRĄZOWY MEDAL UKS NIEMICY W FINALE O PUCHAR TYMBARKA!!!!

Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta z UKS Niemica w finale wojewódzkim turnieju o puchar Tymbarka w kategorii U-12, zdobywając brązowy medal. W finale wojewódzkim, który odbył się w Szczecinku wystartowało 12 zespołów z całego województwa. Zespoły podzielone były na 4 grupy. Niemica trafiła do bardzo trudnej grupy z Olimpią Szczecin i UKS Victorią SP 2 Sianów. Po zwycięstwie nad Sianowem 3:1 i remisie z Olimpią  Szczecin 0:0, dziewczęta zajęły pierwsze miejsce w grupie i awansowały do 1/4 finału. Tam trafiły na SP 2 Trzebiatów, który pokonały 3:1. W meczu o awans do finału zmierzyły się z drużyną UKS Lubiana, gdzie padł remis 2:2 i w rzutach karnych lepsze okazały się zawodniczki z Lubiany. W meczu o III miejsce podopieczne Romualda Bobisa trafiły na szkółkę piłkarską  Orzeł Wałcz, który pokonały 5:0. Mecz finałowy był jednostronnym widowiskiem, w którym Olimpia Szczecin pokonała 6:1 zespół UKS Lubiana. Dziewczęta z UKS Niemica rozegrały naprawdę bardzo dobry turniej, a do finału zabrakło naprawdę szczęścia.

Zespół  z Niemicy reprezentowały: Hanna Buchar, Maja Duliasz, Wiktoria Skoczylas, Julia Bireta, Oliwia Herba, Oliwia Strzelecka, Klaudia Dziubak, Karolina Dobrzyńska, Julia Wagner, trenerem był Romuald Bobis. Zespół Olimpii Szczecin awansował do wielkiego finału, który odbędzie się na stadionie Narodowym w Warszawie. Zaszczytem UKS Niemica będzie fakt, iż zawodniczka Niemicy Klaudia Dziubak została powołana jako jedna z dwóch zawodniczek do zespołu Olimpii Szczecin na Finał krajowy i reprezentować będzie woj. Zachodniopomorskie.