MAŁY RATOWNIK

Każdy człowiek powinien wiedzieć jak można, pomóc drugiemu człowiekowi w sytuacjach zagrażających życiu.

W szkole w Niemicy uczymy się tego jak najwcześniej, a to dzięki Cioci Stasia z „Tropicieli’”. Najmłodsze dzieci – zerówkowicze i klasa I poznali podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy. Każdy miał okazję przećwiczyć swoje umiejętności ratownicze. Pokaz zawierał również film edukacyjny oraz największą ,,frajdę”- przejażdżkę karetką. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało dyplom ukończenia kursu ,,Mały Ratownik” oraz drobny upominek.

Jeszcze raz dziękujemy p. Oli, p. Asi oraz p. Jackowi ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Koszalinie za poświęcony czas i niezwykłą lekcję pomagania.

Tropiciele, klasa I wraz z wychowawcami