NOCNE PRZYGODY W SZKOLE

Uczniowie klas 4-7 Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy noc z 22 na 23 września spędzili w szkole. Pod opieką swoich wychowawców: pani Małgorzaty Cicheckiej, pani Joanny Galek-Bobis, pani Joanny Komorowskiej oraz pana Romualda Bobisa aktywnie spędzili czas. Na sali gimnastycznej zostały rozegrane mecze piłki nożnej i piłki ręcznej oraz zbijaka. Nie zabrakło wspólnego kucharzenia. Z wykorzystaniem sprzętu z Laboratorium Przyszłości upieczono pyszne ślimaczki z ciasta francuskiego z domowym dżemem. Na głównym holu obejrzeliśmy Hotel Transylwania i Matyldę. Na kolację zjedliśmy pizzę oraz przekąski przygotowane przez rodziców. Rano niewyspani, aczkolwiek radośni, zakończyliśmy kolejny tydzień roku szkolnego.