MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR 2020

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur 2020 został przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl w dniach 28.05 – 5.06.

Międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny” jest adresowany do uczniów szkół podstawowych i średnich, od klasy drugiej szkoły podstawowej do klas maturalnych w liceach i technikach. Rozgrywany jest w sześciu kategoriach.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  trzech kategoriach:

-MALUCH 3 uczniów z klas III-IV ( Gabriel Urycki kl.III, Błażej Kwiatkowski kl.III, Wiktoria Harasimowicz kl.IV)

-BENIAMIN 6 uczniów z klas V -VI (Jakub Orzechowski kl.V, Maja Palenik kl.V, Kacper Wnuk kl.V, Filip Giś kl.VI, Iga Hencel kl.VI, Jacek Marko kl. VI)

-KADET 4 uczniów z klas VII-VIII ( Adrian Sadowski kl.VII, Mateusz Wrzołek kl.VII, Julia Giś kl.VIII, Marta Kobryń kl.VIII)

Dwie uczennice naszej szkoły zdobyły wyróżnienie:

-Iga Hencel kl. VI w kategorii BENIAMIN

-Marta Kobryń kl.VIII w kategorii KADET

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Pozostali uczniowie otrzymają dyplom za udział i nagrodę pocieszenia.