KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ

W grupie przedszkolnej „Biedroneczki” został ogłoszony rodzinny konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę Bożonarodzeniową”, zorganizowany przez Annę Szczepanik, nauczycielkę najmłodszej grupy przedszkolnej.

Tematem przewodnim konkursu było wykonanie dowolną techniką ozdoby świątecznej przez dziecko wraz z rodzicem. Celem konkursu było inspirowanie dzieci do aktywności twórczej, rozwijanie wrażliwości estetycznej, wyobraźni i sprawności manualnej oraz promowanie uzdolnień plastycznych.

Do konkursu zgłoszono 7 ozdób świątecznych wyróżniających się bardzo wysokim poziomem artystycznym, oryginalnością i pomysłowością autorów.

Dnia 12.12. 2019r. konkurs został rozstrzygnięty. Wybór laureatów był niełatwym zadaniem. Po długich obradach Komisja Konkursowa dokonała oceny i wyłoniła laureatów:

Marcelina Szczepanowicz – I miejsce

Iga Kacprzak – I miejsce

Maciej Sobczyński – II miejsce

Aleksander Cejnóg – II miejsce

Aleksander Malczewski – III miejsce

Aleksandra Karczyńska – wyróżnienie

Alan Stach – wyróżnienie

Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Wszystkim uczestnikom oraz ich rodzinom dziękujemy za ogrom pracy oraz składamy serdeczne gratulację!