NIEMICA W POMERANIA FUN PARK

Czerwiec to czas wycieczek szkolnych, dlatego kl. I oraz oddział przedszkolny wraz z wychowawcami odwiedziły największy na Pomorzu park rozrywki. Dzieci bardzo oczekiwały na ten wyjazd i miały rację, bo było na co czekać. Dużo atrakcji było przygotowanych dla naszej grupy. Przygodę w parku zaczęliśmy od zwiedzania wioski Wikingów, gdzie mogliśmy lepić kubek z gliny oraz każde dziecko stworzyło laleczkę z materiału, było tam również strzelanie z łuku oraz tor przeszkód. Jednak największą popularnością wśród dzieci cieszyły się karuzele, zamki dmuchane oraz tzw. ,,małpi gaj”, w którym dzieci straciły mnóstwo energii. Każde dziecko zakupiło pamiątkę oraz wszyscy jedliśmy pyszne lody. Wycieczkę uważamy za bardzo udaną!