JESIENNY KONCERT MUZYCZNY

Tanecznie, rozrywkowo i na ludowo po świecie.

28 września 2017 roku gościliśmy w naszej szkole zaprzyjaźnionego muzyka – studenta Akademii Muzycznej w Gdańsku, Aleksandra Gaika. Akordeonista w ramach wizyty po raz kolejny wystąpił przed publicznością złożoną z uczniów i nauczycieli. W programie koncertu mogliśmy usłyszeć utwory z całego świata – kompozycje Verdiego, Straussa, Mozarta, Vivaldiego oraz wielu innych. Uczniom szczególnie przypadły do gustu taneczne melodie ludowe z Polski oraz krajów latynoamerykańskich. Oprócz wysłuchania muzyki, uczniowie mogli również utrwalić wiedzę na temat akordeonu oraz kompozytorów. Koncert poprowadziła p. Elżbieta Gaik.

Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego projektu “Razem lepiej”.

Pani dyrektor Iwona Nowak-Gancarz podziękowała młodemu muzykowi za przygotowanie koncertu umuzykalniającego. My również dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku!

_DSC0665 _DSC0669 _DSC0673 _DSC0682 _DSC0660