ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Każdy z Was mi przyzna rację,
że najlepsze są wakacje,
można jechać na Mazury
lub nad morze albo w góry.

23 czerwca 2017r. w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy uroczyście obchodziliśmy zakończenie roku szkolnego. Dzień, na który od dawna czekaliśmy rozpoczęliśmy udziałem we Mszy Św. w kościele NMP w Niemicy.

O godzinie 9:00 uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły zebrali się na sali gimnastycznej. W czasie spotkania pani dyrektor Iwona Nowak-Gancarz pogratulowała zebranym sukcesów, pracowitości i podziękowała za całoroczną współpracę. Wraz z Wójtem Gminy Malechowo – p. Radosławem Nowakowskim i Radą Rodziców – p. Eweliną Pawlos i p. Joanną Golik wręczyła uczniom stypendia za wysokie wyniki w nauce i sporcie.

Gratulujemy wszystkim uczniom uzyskanych promocji oraz życzymy wspaniałych wakacji!