MISTRZYNIE POWIATU —SP NIEMICA!!!!

Dziewczęta ze szkoły podstawowej w Niemicy zostały mistrzyniami powiatu w mini piłce koszykowej dziewcząt. Zawody rozegrano na hali sportowej w SP 3 Sławno. Do rywalizacji zgłosiło się pięć szkół z naszego powiatu: SP 3 Sławno, SP Warszkowo, ZS Ostrowiec, SP Niemica, SP Postomino. Grano systemem każdy z każdym 4×4 minuty. Niemica wygrała wszystkie mecze zapewniając sobie zwycięstwo w całym turnieju. Drugie miejsce zajęły gospodynie SP 3 Sławno, trzecie SP Postomino, czwarte ZS Ostrowiec i piąte SP Warszkowo. W drużynie Niemicy zagrały:Klaudia Dziubak, Karolina Dobrzyńska, Maja Duliasz, Julia Wagner, Oliwia Herba, Wiktoria Skoczylas, Patrycja Janta-Lipińska, Lena Dęga, Amelia Golik, Hanna Buchar, Klaudia Jagodzińska a trenerem był Romuald Bobis.

kosz

kosz2