WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO

W ostatni piątek września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie klas IV-VI. W głosowaniu wzięło 71 osób, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 17 kandydatów. Każdy uczeń otrzymał przygotowaną kartę do głosowania z nazwiskami kandydatów. Wszystkie głosy oddane były ważne. Komisja wyborcza w składzie: Aleksandra Łysko,  Mateusz Małysz, Jakub Majkowicz i Julia Wagner czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.
Nauczycielami nadzorującymi przebieg wyborów był opiekun Samorządu Uczniowskiego Małgorzata Cichecka oraz pani Kamilla Choina.

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład samorządu weszły trzy osoby o największej liczbie głosów z następującym przydziałem czynności w bieżącym roku szkolnym:

1. Julia Wagner klasa VI- PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU
  2. Szymon Myśliński klasa VI – ZASTĘPCA
  3. Amelia Golik klasa IV b – SEKRETARZ

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!! .