ferie po królewsku

Na czas ferii zimowych Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu wraz z siedmioma Rezydencjami Królewskimi przygotował specjalny program dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Ferie po Królewsku online, w siedmiu Rezydencjach Królewskich Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu wraz z siedmioma Rezydencjami Królewskimi: Zamkiem Królewskim w Warszawie, Zamkiem Królewskim na Wawelu, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Muzeum Zamkowym w Malborku, Muzeum Okręgowym w Zamku Królewskim w Sandomierzu, Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka i Zamkiem Lubelskim – Muzeum Narodowym w Lublinie zapraszają na wirtualne spotkania w sieci dla dzieci i młodzieży.

Codziennie, przez 14 dni, od 4 do 17 stycznia 2021 na stronach internetowych i kanałach mediów społecznościowych: Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, będą publikowane aktywności dla dzieci i młodzieży w różnym wieku, od przedszkola do szkół średnich. Rezydencje zapraszają do zwiedzania z Idą Nowakowską w cyklu „Muzeum oczami dziecka”, a znani youtuberzy na „Zamkowe Trendy”. Na „Muzyczny spacer po Rezydencjach Królewskich” oraz warsztaty zabierze wszystkich chętnych Piotr Rubik, a w świat baśni i legend przeniosą najmłodszych Joanna Moro i Agata Załęcka – lekturą „Królewskich bajek”.

Każdego dnia dodatkowe atrakcje, warsztaty i konkursy – aktualne informacje online na stronach Rezydencji.

Znajdź nas #feriepokrólewsku, polub, subskrybuj – bądź na bieżąco! Ferie online nie mają granic – możesz być wszędzie! Zamek Królewski w Warszawie www.zamek-krolewski.pl Zamek Królewski na Wawelu www.wawel.krakow.pl Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie www.lazienki-krolewskie.pl Muzeum Zamkowe w Malborku www.zamek.malbork.pl Muzeum Okręgowe w Zamku Królewskim w Sandomierzu www.zamek-sandomierz.pl Zamek Królewski w Lublinie www.mnwl.pl Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka www.muzeum.wieliczka.pl