WARSZTATY TEATRALNE W ZERÓWCE

“…..BO TEATR JEST PO TO,
ABY WSZYSTKO BYŁO INNE NIŻ DOTĄD”

Spontaniczne warsztaty teatralne zagościły w zerówce. Przy okazji omawiania zagadnienia – bezpieczne znajomości, dzieci improwizowały zdarzenia i scenki do przedstawionych na ilustracjach fragmentów  popularnych bajek. Wychowankowie zgłaszający się do odgrywania scenek musieli  sprawnie “zorganizować” elementy stroju i rekwizyty, aby wiarygodnie przedstawić zaproponowaną sytuację. Pomysły dzieciaków były wspaniałe, gra aktorska -I LIGA!!!.
Podsumowaniem teatralnej zabawy była rozmowa o tym, jak  dbać o swoje bezpieczeństwo.

Wychowankowie oddziału przedszkolnego wraz z wychowawcą uczestniczą w zabawach teatralnego kręgu
Dziewczynki z oddziału przedszkolnego prezentują scenkę z bajki "Królewna Śnieżka". Na zdjęciu finał bajki
Dziewczynki z oddziału przedszkolnego prezentują scenkę z bajki “Królewna Śnieżka”. Na zdjęciu finał bajki
Wychowankowie oddziału przedszkolnego prezentują dramę z bajki "Czerwony Kapturek". Na zdjęciu spotkanie bohaterki z wilkiem