RYTMIKA W ŚWIETLICY KULTURY W MALECHOWIE

Zapraszamy dzieci w wieku 3-8 lat na NIEODPŁATNE zajęcia rytmiki, które odbywać się będą w Świetlicy Kultury w Malechowie w każdy poniedziałek.
I grupa – 15:00 – 15:45,
II grupa – 15:45 – 16:30.

Pierwsze zajęcia już w najbliższy poniedziałek, 14 września br. Dzieci powinny mieć ze sobą wygodne obuwie zmienne (typu kapcie, tenisówki).

Zapisy pod numerem telefonu: 94 31 40 574 lub mailowo:

Wstęp wolny!!!

Wójt Radosław Nowakowski zaprasza wszystkich naszych najmłodszych mieszkańców do wspólnej zabawy.
Zdjęcie przedstawia plakat - zaproszenie Świetlicy Kultury w Malechowie i Wójta Gminy Malechowo Radosława Nowakowskiego na zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 3 - 8 lat
Zdjęcie przedstawia plakat – zaproszenie Świetlicy Kultury w Malechowie i Wójta Gminy Malechowo Radosława Nowakowskiego na zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 3 – 8 lat