INFORMACJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW

Drodzy Uczniowie! Drodzy Rodzice!

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej zajęcia lekcyjne zostały zawieszone do Świąt Wielkanocnych. Mam nadzieję, że dobrze wykorzystaliście dotychczasową przerwę w uczęszczaniu do szkoły i dostosowaliście się do wskazówek i zaleceń nauczycieli, którzy kierowali Waszą pracą samodzielną.

Nowe regulacje prawne wprowadzają obowiązek zdalnego nauczania oraz oceniania postępów w nauce.

Informacja, jak w naszej szkole będzie funkcjonowało zdalne nauczanie oraz ocenianie, zostanie ogłoszona do dnia 25 marca 2020 r. (środa) w Librusie.

Uczniów, którzy nie mają odpowiedniego sprzętu lub dostępu do Internetu, lub ograniczoną możliwość dostępu do odpowiedniego sprzętu, proszę o przekazanie informacji wychowawcom klas do najbliższego wtorku, do godz. 15.00.

Jako nauczyciele postaramy się zminimalizować straty w realizacji programów nauczania. Dołożymy także wszelkich starań, aby ocenianie było adekwatne do zaistniałej sytuacji.

Pamiętajcie, że trzeba przetrwać ten trudny okres. Przez najbliższy czas musimy zrobić wszystko, aby zapobiec szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa! Proszę, zachowujcie się odpowiedzialnie, dbajcie o siebie i o swoich bliskich. Wiele zależy od nas samych!

#zostańwdomu

Pozdrawiam

Iwona Nowak-Gancarz