DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Jest takie jedno święto, jedno na całym świecie,

Którego w kalendarzu, być może nie znajdziecie.

Lecz wiedzą o nim dzieci, i to już nie od dzisiaj

Dziś święto nad świętami:

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25 listopada dzieci z naszego przedszkola brały udział w obchodach Światowego Święta Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego przyjaciela „Pluszowego Misia”, który towarzyszył im przez cały dzień.

Przedszkolaki na początku wysłuchały krótkiej historii powstania tego święta, następnie wspólnie ze swoimi maskotkami wesoło bawiły się przy muzyce. Odbyły się także konkursy, układanie puzzli na czas oraz przygotowanie postaci wybranego misia.

Cała zabawa zakończyła się wręczeniem medali oraz dyplomów za wzorowe zachowanie podczas uroczystości. Święto Pluszowego Misia na stałe wpisało się do kalendarza najważniejszych uroczystości w naszym przedszkolu.

Święto Pluszowego Misia uczcili również uczniowie całej szkoły, przynosząc ze sobą ukochane pluszaki.