Rozstrzygnięcie konkursu na różaniec.

Październik jest miesiącem modlitw z Różańcem.

W Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich  ogłoszono konkurs na „Najpiękniejszy różaniec”.

Rozstrzygnięcie tego konkursu odbyło się 20 listopada 2019r. Wzięli w nim udział uczniowie z klas I – VII oraz wychowankowie z oddziału przedszkolnego.

Celem konkursu było rozmiłowanie dzieci do modlitwy różańcowej i odmawiania go w każdej sytuacji i miejscu.

Uczestnicy konkursu do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Były różańce z żołędzi, kasztanów, orzechów, jarzębiny, plasteliny, drewnianych koralików, makaronu, chrupek, grochu i fasoli itp. Ponieważ pomysłowość i oryginalność okazała się wielka, komisja konkursowa miała nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców.     W związku z powyższym jury postanowiło przyznać :

I miejsce:- Zosia Majkowicz kl. 0

II miejsce:- Szymon Zwoliński kl. 0

III miejsce:  – Patrycja Babirecka kl. VII

Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienie:

– Marcel Labuda kl. IV

– Jarek Kępa kl. V

– Arletka Łacina kl. I

– Kacper Stach kl. I

– Karol Cejnóg kl. III

– Oskar Cejnóg kl. V I

– Marceli Bobis kl. II

– Zosia Wierszyło kl. II

– Kasia Tornow kl. 0

– Oliwia Czarnota kl. 0

– Oliwia Jędrzejczyk kl. 0

– Hubert Babirecki kl. V

– Wiktoria Harasimowicz kl. IV

– Zosia Rolnik kl. 0

– Stasiu Rogala kl. II

– Paulinka Kropkowska kl. 0

– Zuzia Ślęzak- Jaremko kl. I

Na rozstrzygnięcie konkursu przybył ks. Proboszcz Józef Turkiel, który podziękował społeczności szkolnej za zaangażowanie.

Organizacją i przebiegiem konkursu zajęła się Pani Łucja Kurz.

20191120_112821 20191120_111321 20191120_111709 20191120_111724