POLICJA W ODWIEDZINACH U NAJMŁODSZYCH

Dnia 10 października 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy, odbyło się spotkanie z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Sławnie, mł. asp. Kingą Warczak. Celem wizyty było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Pani policjantka przybliżyła dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przypomniała numery alarmowe oraz zasady zachowania się. Wspomniała również o konieczności noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta. Niektóre przedszkolaki zadawały pytania oraz dzieliły się swoimi doświadczeniami.