KONCERT BLUE CAFE W RAMACH CYKLU IMPREZ “NIEĆPA”

Uczniowie klasy VIII ze Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy w piątkowy wieczór 4 października 2019 roku uczestniczyli w  profilaktycznej akcji „Niećpa 2019” w Hali Gryfia w Słupsku. To ogólnopolska akcja poświęcona profilaktyce uzależnień. Organizatorzy chcą namówić młodych ludzi, by powiedzieli „nie” trzem uzależnieniom: zażywaniu narkotyków i dopalaczy, piciu alkoholu i paleniu papierosów.

Było mnóstwo dobrej zabawy, a gwiazdą wieczoru był zespół Blue Cafe. Grupa zaśpiewała kilkanaście największych przebojów ze wszystkich pięciu płyt, jakie dotychczas nagrała. Publiczność bawiła się między innymi przy piosenkach: “Wina”, “Bueno”, “Baby, Baby”, “My Road”, “Love Song”, “Do nieba, do piekła” i “You May Be in Love”. Oprócz Blue Cafe wystąpił również zespół STO% z Piotrkiem Nagielem – muzykiem, który współpracował z całą plejadą polskich gwiazd sceny rockowej. Charyzmatyczny wokalista tej grupy, nie tylko zaśpiewał, ale również opowiedział o swoim życiu i o swojej walce z różnymi uzależnieniami. Walce, która zakończyła się jego zwycięstwem.