II OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY MALECHOWO W SZACHACH

Trzynastego kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Lejkowie rozegrany został turniej szachowy, w którym udział wzięło 30 młodych szachistów reprezentujących 5 klubów szachowych oraz szkół. W turnieju udział wzięło także dziesięciu młodych szachistów z Gminy Malechowo reprezentujących UKS Grabowa, SP Lejkowo oraz SP Niemica. Najlepszy z nich Hubert Kiniorski zajął V miejsce. Bezkonkurencyjny w turnieju był zawodnik Hetmana Koszalin Michał Panuś. Drugie i trzecie miejsce przypadło zawodnikom z SP Warszkowo Jakubowi i Dominikowi Czyż, czwarte miejsce zajął zawodnik UKS Grad Polanów Błażej Kaszubowski. Najlepszy zawodnik z SP Niemica Wojtek Kaczmarczyk zajął bardzo dobre VII miejsce. Kolejne miejsca zawodników z Gminy Malechowo :

1. Hubert Kiniorski (UKS Grabowa SP Lejkowo)
  2. Sebastian Miś (UKS Grabowa SP Lejkowo)
  3. Wojciech Kaczmarczyk (SP Niemica)
  4. Patryk Drzewiecki (UKS Grabowa SP Lejkowo)
  5. Mikołaj Dropko (UKS Grabowa SP Lejkowo)
  6. Dominik Dęga (UKS Grabowa SP Lejkowo)
  7. Konrad Kiniorski (UKS Grabowa SP Lejkowo)
  8. Staś Rogala (SP Niemica)
  9. Karczyński Maciej (SP Niemica)
  10. Snochowski Szymon (SP Niemica)