27. FINAŁ WOŚP -13 stycznia 2019 r.

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych

Co roku Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy porusza serca Polaków i można powiedzieć, że to już niemal polska tradycja, która na stałe wpisała się w nasze życie społeczne i historię ostatniego 27-lecia Rzeczpospolitej Polskiej. W Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy WOŚP zagrała już po raz kolejny.

Organizacją tego przedsięwzięcia zajęły się Elżbieta Skuratowicz i Małgorzata Cichecka. Wolontariuszami z naszej szkoły byli: Patrycja Babirecka, Wiktoria Skoczylas, Patrycja Janta-Lipińska, Lena Dęga, Hanna Buchar, Julia Wagner, Maja Duliasz, Izabela Tornow.

Wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przyczyniamy się do tego by grała nam ona „do końca świata i jeden dzień dłużej”- mówią organizatorzy, a rozgłos, jaki zawsze towarzyszy Finałowi, jest okazją, by odkrywać i propagować wśród uczniów chęć bezinteresownego czynienia dobra, kształtować wrażliwość i uczciwość, uświadamiać i pokazywać, że wspólnie działając można dobrze się bawić i przy okazji pomagać. Cieszymy się, że w niedzielę można było spotkać w wielu punktach Gminy Malechowo wolontariuszy z naszej szkoły, którzy dzielnie zbierali pieniądze do puszek, bez względu na deszczową pogodę. Po raz kolejny wspomogliśmy WOŚP. Uzbieraliśmy 3006,16 złote. Tak dużą kwotę zebraliśmy dzięki ogromnej hojności mieszkańców naszego środowiska. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom. Każdy gest dobrej woli, nawet najmniejszy datek mają ogromną wartość. Dziękujemy.

20190122_094109 (Copy) (Copy)