MISTRZ I VICE MISTRZ POWIATU!!!

Uczennice Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich zostały Mistrzyniami powiatu a chłopcy vice mistrzami w mini piłce nożnej. Najpierw zawody powiatowe rozegrano w Lejkowie. Do rywalizacji w kategorii dziewcząt udział wzięły 4 szkoły: SP Lejkowo, SP Niemica, SP Warszkowo i SP Postomino. Grano każdy z każdym najlepsze okazały się dziewczęta z Niemicy, które wygrały wszystkie swoje mecze awansując tym samym na zawody regionalne. Drugie miejsce zajęły zawodniczki z Lejkowa trzecie Warszkowo czwarte Postomino.

Zespół Niemicy reprezentowały: Patrycja Janta-Lipińska, Wiktoria Skoczylas, Oliwia Ostrowska, Sandra Galińska, Patrycja Babirecka, Weronika Kura, Aleksandra Teszka, Amelia Babirecka, Julia Piekarska, Agata Masiulaniec.

Zawody powiatowe chłopców rozegrano w Niemicy do rywalizacji przystąpiło 8 szkół, które zostały podzielone do dwóch grup. W półfinałach spotkały się drużyny: Niemica zagrała z Wrześnicą a SP 1 Sławno z SP Żukowem. W finale Niemica uległa SP 1 Sławno a Żukowo w meczu o III miejsce pokonało Wrześnicę. Zespół z SP 1 Sławno awansował na zawody regionalne.

W zespole Niemicy zagrali: Bartosz Plechowski, Kacper Zawadzki, Oskar Cejnóg, Filip Giś, Mateusz Żurowski, Oliwier Komorowski, Michał Kowalczuk, Patryk Masiulaniec, Jakub Bobis, Mateusz Małysz, Karol Skupiński, Wojciech Strzelecki a opiekunek wszystkich zespołów był Romuald Bobis.

romek noga X 2018