Wyjazd do Bałtyckiego Teatru Dramatycznego im.Juliusza Slowackiego w Koszalinie.

Przedszkolaki i uczniowie klas 1,2 i 3b 6 marca uczestniczyli w spektaklu pt.”Strażniczka Magicznego Lasu” w reżyserii Marcina Borchardta i autorstwa Tomasza Opanowskiego.

Poznali mieszkanców Magicznego lasu tj.strażniczkę Andreę,starego żubra ,szanowaną rybę i podgrzybka,których przyjażń została poddana próbie.Spokój i ład w Magicznym lesie został zburzony przez podejrzaną świnię i owłosioną Amerykankę.Jednak rdzenni mieszkańcy lasu i Duchy-Zuchy , w których wcielili się widzowie,przegonili nieproszonych gości i powrócił do lasu ład i porządek.

Taka integracja widzów z artystami to ogromne przeżycie i doświadczenie.Już tęsknimy za kolejnym spektaklem.