TURNIEJ MIKOŁAJKOWY DENAR CUP W KOŁOBRZEGU!!!!

Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się zawodniczki UKS Niemica w mikołajkowym halowym turnieju piłki nożnej dziewcząt w Kołobrzegu. W turnieju wystartowało ok 20 zespołów podzielonych na 3 kategorie u-8, u-10 i u-13.

W kategorii U-8 zespół z Niemicy pokazał klasę i zajął I miejsce pokonując zespoły z Kołobrzegu, Sianowa i Stępnicy. Zespół występował w składzie: Julia Piekarska, Zofia Pitra, Hanna Lach, Agata Masiulaniec, Martyna Śmielewicz, Wiktoria Janta-Lipińska.

W kategorii U-10 Niemica różnicą bramek zajęła III miejsce. Odnosząc jedno zwycięstwo, remis i porażkę. W zespole wystąpiły: Malwina Rozwadowska, Aleksandra Teszka, Zuzia Kania, Daria Gryciuk, Julia Góral, Weronika Kura, Klaudia Pitra, Aleksandra Lichota.

W kategorii najstarszej U-13 wystartowało 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Dziewczęta po wygraniu grupy zagrały ćwierćfinał gdzie niestety uległy po rzutach karnych z zespołem z Kołobrzegu szkoda bo został niedosyt po tak bardzo dobrej grze w fazie grupowej przyszło nam cieszyć się z V miejsca. Turniej wygrał zespół kadry województwa zachodniopomorskiego. A w zespole z Niemicy grały: Hanna Buchar, Patrycja Janta-Lipińska, Patrycja Babirecka, Amelia Golik, Zuzanna Kobylska, Julia Horostowska, Oliwia Ostrowska, Julia Świątkowska, Wiktoria Skoczylas. Trenerem wszystkich zespołów był Romuald Bobis.

Gratulacje dla wszystkich zawodniczek za fajny rozegrany turniej . Cieszy fakt iż na turnieju obecny był trener kadry wojewódzkiej U-13 dziewcząt i dwie nasze zawodniczki : Julia Horostowska , Julia Świątkowska zostały zaproszone na konsultacje kadry, która odbędzie się na przełomie stycznia w Policach .

denar denar1