ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

TROPICIELE zostali zaproszeni do zaprzyjaźnionego przedszkola w Kusicach na obchody ŚWIĘTA PIECZONEGO ZIEMNIAKA.

Dzieci integrowały się z kolegami i koleżankami podczas różnorodnych zabaw, które zostały dla nich specjalnie przygotowane. Uczestnicy imprezy poznali oczywiście historię ziemniaka, dowiedzieli się do czego możemy wykorzystać ziemniaki. Odbył się również konkurs na ,,Wesołego ziemniaka”, w którym wszyscy wzięli aktywny udział. Nie zabrakło również konkurencji  sportowych z ziemniakiem w roli głównej – było szukanie ukrytych ziemniaków, sadzenie, wykopywanie. Na koniec bardzo miłego spotkania odbyło się ognisko z pysznymi kiełbaskami i ziemniaczkami, podczas którego przyjaciel przedszkola p. Wojtek zagrał na gitarze dziecięce piosenki, a wszyscy uczestnicy głośno i radośnie je śpiewali. Tego dnia na twarzy każdego dziecka gościł uśmiech.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy dzieciom i wychowawcom Przedszkola w Kusicach za zaproszenie.