ŚLUBOWANIE

„ Ślubujemy być dobrymi uczniami.

Szanować wszystkich i wszystko.

Być przyjaciółmi przyrody.

Swym zachowaniem i nauką,

sprawiać radość rodzicom i nauczycielom”

6 października 2017r. w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. W obecności zaproszonych gości: Sekretarza Gminy Malechowo p. Haliny Skazy, Kierownika Referatu Oświaty p. Tadeusza Chylewskiego, Przewodniczącej Rady Rodziców p. Eweliny Pawlos, dyrektor szkoły p. Iwony Nowak-Gancarz, rodziców, nauczycieli oraz całej społeczności uczniowskiej, uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie.

Ale zanim do tego doszło pierwszacy pięknie zaprezentowali się w montażu słowno-muzycznym pt. „Dzwonek wzywa mnie i was – na naukę przyszedł czas.” Na pamiątkę tej uroczystości uczniowie otrzymali legitymację szkolną, dyplom oraz prezenty ufundowane przez Radę Rodziców oraz Wójta Gminy Malechowo p. Radosława Nowakowskiego.

Po uroczystości nadszedł czas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców pierwszoklasistów.

Wraz z wychowawcą, Krzysztofą Kowalczuk uczniowie klasy pierwszej dziękują za tak piękny i pełen radości dzień.