WRZEŚNIOWE ZEBRANIE Z RODZICAMI

12 września 2017r.  w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie z rodzicami.
Pani dyrektor Iwona Nowak – Gancarz serdecznie powitała zebranych rodziców i opiekunów uczniów naszej szkoły i przedstawiła cele i zadania na bieżący rok szkolny 2017/2018. Oprócz informacji o dokumentacji, koncepcji pracy szkoły,wyposażeniu, pomocy psychologiczno – pedagogicznej, pani dyrektor przekazała wiadomości na temat zmian wynikających z reformy szkolnictwa.
Następnie prelekcję na temat: Stop cyberprzemocy wygłosiła zaproszona pedagog – pani Marcelina Bieniek.
O realizacji projektu Razem Lepiej opowiedziała pani Anna Bartosik – Mikulska.
Po spotkaniu z wychowawcami i wyborze trójek klasowych, dokonano wyboru Rady Rodziców.
     Z przyjemnością informujemy, że przewodniczącą Rady Rodziców ponownie została wybrana pani Ewelina Pawlos, wiceprzewodniczącą – pani Marta Rogala, skarbnikiem pani Anna Żurowska, sekretarzem pani Katarzyna Kozioł.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dobrej współpracy.
Powołano także Komisję Rewizyjną, której przewodniczy pan Andrzej Golik, a współpracować  będzie z p. Ewą Siwek
i p. Marleną Kania.

_DSC0540 _DSC0544 _DSC0546 _DSC0549 _DSC0551