SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI “PTAKI, PTASZKI I PTASZĘTA POLNE”

21 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego “Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”.Organizatorem konkursu, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów była bibliotekarka – pani Barbara Koprek przy współpracy p. Eli Skuratowicz i p. Krzysztofy Kowalczuk.
W konkursie uczestniczyło 34 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III i IV – VI. Zaprezentowane wiersze były ciekawe i pięknie przygotowane.
     Celem konkursu było poszerzenie horyzontów myślowych i kręgu zainteresowań dzieci i młodzieży poprzez poszukiwanie wartościowej literatury, popularyzację szeroko rozumianej kultury słowa oraz “obycie się ze sceną”.
Jury w składzie: p. Iwona Nowak – Gancarz,  p.Ela  Skuratowicz, p. Elżbieta Gaik i p. Barbara Koprek wyłoniło następujących zwycięzców:
W KATEGORII “PTASZĘTA” – uczniowie klas I – III
I miejsce – Aleksandra Królikowska
II miejsce – Bartłomiej Podbereźny
III miejsce – Iga Hencel
Wyróżnienia otrzymali:
Krystian Pytel
Milena Procajło
Adam Golik
W KATEGORII “PTASZKI” – uczniowie klas IV – VI
I miejsce – Julia Wagner
II miejsce – Julia Giś
III miejsce – Marta Kobryń.
     Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy. Wszystkim występującym uczniom serdecznie gratulujemy, a zwycięzcom życzymy sukcesów w Gminnym Konkursie Recytatorskim.

_DSC0770 _DSC0771 _DSC0772 _DSC0773 _DSC0776 _DSC0782 _DSC0809 _DSC0810 _DSC0811 _DSC0812 _DSC0813 _DSC0814 _DSC0815 _DSC0821 _DSC0824