DZIEWCZĘTA UKS NIEMICA MISTRZEM WOJEWÓDZTWA

DZIEWCZYNY Z UKS NIEMICA ZOSTAŁY MISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W KATEGORII U-8 TURNIEJU Z PODWÓRKA NA STADION.

FINAŁ ROZEGRANO NA STADIONIE MIEJSKIM W SZCZECINKU A UDZIAŁ W NIM WZIĘŁO 7 NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW Z CAŁEGO WOJEWÓDZTWA: OLIMPIA SZCZECIN, UKS ORZEŁ 2010 WAŁCZ, UKS B-MAX GRZMIĄCA, UKS NIEMICA, SP KOŚCIERNICA, SP LUBIANA, VICTORIA SIANÓW. ZESPOŁY ZOSTAŁY PODZIELONE NA DWIE GRUPY W GRUPIE A ZAGRAŁY: OLIMPIA SZCZECIN, VICTORIA SIANÓW, UKS ORZEŁ WAŁCZ I UKS NIEMICA. W GRUPIE B SP KOŚCIERNICA, UKS B-MAX GRZMIĄCA, SP LUBIANA. NIEMICA W GRUPIE A ZAJĘŁA II MIEJSCE ZA VICTORIĄ SIANÓW OSIĄGAJĄC WYNIKI: Z WAŁCZEM 6:3, Z VICTORIĄ SIANÓW 1:2 i 3:0 Z OLIMPIĄ SZCZECIN. W PÓŁFINALE SIANÓW POKONAŁ 3:0 SP LUBIANA   A NIEMICA 1:0 UKS GRZMIĄCA. O III MIEJSCE GRZMIĄCA POKONAŁA 3:0 LUBIANĘ A W WIELKIM FINALE UKS NIEMICA POKONAŁA 5:0 VICTORIĘ SIANÓW. WIEKI SUKCES MAŁEGO SZKOLNEGO KLUBU SPORTOWEGO Z NIEMICY PODOPIECZNE ROMUALDA BOBISA GRAŁY W NASTĘPUJĄCYM SKŁADZIE: JULIA PIEKARSKA, MARTYNA ŚMILEWICZ, WIKTORIA JANTA-LIPIŃSKA, HANNA LACH, AGATA MASIULANIEC, ZOFIA PITRA, MILENA LEWCZUK, JULIA KĘPSKA. WYRÓŻNIENIE INDYWIDUALNE PRZYPADŁO HANNIE LACH, KTÓRA ZOSTAŁA Z 8 BRAMKAMI KRÓLEM STRZELCÓW TURNIEJU. KAŻDA ZAWODNICZKA OTRZYMAŁA KOMPLET MECZOWY FIRMY NIKE , TORBĘ TRENINGOWĄ ORAZ WIELE ATRAKCYJNYCH NAGRÓD.

u8

u8a u8b

W FINAŁACH W SZCZECINKU STARTOWAŁY JESZCZE 2 DRUŻYNY DZIEWCZĄT Z NIEMICY W KATEGORII U-10 ZESPÓŁ UKS NIEMICA WYWALCZYŁ NA 12 DRUŻYN STARTUJĄCYCH WYSOKIE IV MIEJSCE A ZESPÓŁ U-12 NA 14 STARTUJĄCYCH ZESPOŁÓW OSIĄGNĄŁ ĆWIERĆFINAŁ I ZAKOŃCZYŁ ZAWODY NA MIEJSCACH 5-8. GRATULACJE DLA WSZYSTKICH DZIEWCZĄT BIORĄCYCH UDZIAŁ W FINALE WOJEWÓDZKIM TURNIEJU Z PODWÓRKA NA STADION.

u12 u10