FINAŁ POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Dziewczęta z Niemicy zajęły II miejsce w rozegranych mistrzostwach powiatu sławieńskiego w piłce ręcznej dziewcząt. Zawody odbyły się w hali sportowej przy SP 3 Sławno do rywalizacji zgłosiło się 5 szkół : SP Postomino, SP Lejkowo, SP Niemica, SP Warszkowo i SP 3 Sławno. Rywalizowano każdy z każdym z kompletem zwycięstw mistrzem powiatu zostały zawodniczki z SP Postomino drugie miejsce zajęły dziewczęta z SP Niemica, trzecie miejsce zajęły gospodynie SP 3 Sławno na czwartym miejscu SP Lejkowo i piąte SP Warszkowo. W drużynie z Niemicy, której opiekunem jest Romuald Bobis grały: Oliwia Strzelecka, Oliwia Herba, Klaudia Dziubak, Karolina Dobrzyńska, Patrycja Janta-Lipińska, Klaudia Jagodzińska, Hanna Buchar, Maja Duliasz, Wiktoria Cichońska, Aleksandra Waśko, Klaudia Jagodzińska.