DNI ANGIELSKIE

W dniach 16 i 17 listopada 2016r. w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy odbyły się Dni Angielskie. Obchodom towarzyszyły przeróżne konkursy w j. angielskim dla wszystkich uczniów. Uczniowie klasy I rysowali portret rodziny królewskiej, z kolei w klasach II dzieci projektowały i opisywały pałac królewski, a w III tworzyły własny słowniczek obrazkowy. Starsi uczniowie z klas IV próbowali własnych sił w konkursie literowania – Spelling Bee, w klasie V w grupach uczniowie wykazywali się znajomością języka tworząc hasła do krzyżówki wraz z ich definicjami, a w klasie VI, także w zespołach, uczniowie wspólnymi siłami opisywali tydzień z życia gwiazdy. Konkurencjom towarzyszyło wiele śmiechu i radości, a co najważniejsze uczniowie mogli powtórzyć i utrwalić w formie zabawy wiedzę zdobytą na lekcjach.