VIVAT SZKOŁA I NAUCZYCIELE!

Czwartkowe spotkanie upłynęło w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, którą zapewnili nam nasi uczniowie przygotowując i prezentując wspaniały koncert. Profesjonalnie poprowadzili go konferansjerzy z klasy IVb – Amelka Golik i  Mateusz Małysz. Zapowiadali występy uczniów i wychowanków oddziału przedszkolnego.

Zebrani na sali nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście –  wójt Gminy Malechowo, pan Radosław Nowakowski, Przewodnicząca Rady Gminy Malechowo, pani Jolanta Kieres, przewodnicząca oraz przedstawicielki Rady Rodziców wysłuchali wierszy, piosenek, utworów instrumentalnych.

Wszystkie prezentacje były cudownie przedstawione, uczniowie pięknie przygotowani.

Po części artystycznej przyszedł czas na nagrody wójta i dyrektora dla nauczycieli pracowników naszej szkoły.

Nagrodę Wójta otrzymała pani Iwona Nowak-Gancarz oraz pan Romuald Bobis. Nagrodę Dyrektora otrzymali Państwo: Małgorzata Cichecka, Elżbieta Skuratowicz, Anna Bartosik-Mikulska, Joanna Galek-Bobis, Elżbieta Gaik, Kamilla Choina, Dorota Fiszer, Krzysztofa Kowalczuk, Anna Augustyniak-Sikora, Małgorzata Mierzejewska, Krystyna Burda, Marta Wiącek, Krzysztof Stelmak, Anetta Szokało, Hanna Groszewska, Anna Roszewska, Joanna Miękus, Halina Rogala, Piotr Szczepanowicz, Weronika Piątkowska.