PLENER MALARSKI

Mimo, iż pogoda próbowała pokrzyżować nam plany w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy odbył się wspaniały Plener Malarski. Organizatorkami spotkania były nauczycielki z Gimnazjum im. mjr. Ryszarda Markiewicza, ps. “Mohort” w Malechowie – p. Irena Stalko i p. Anna Rogala. Plener odbył się w ramach projektu „Drzewa, ludzie, historia”. Uczestniczyli w nim uczniowie klas IIIa, IIIb i V szkoły z Niemicy oraz wybrani uczniowie klas II i III z gimnazjum z Malechowa.

Celem imprezy było pokazanie unikalnego piękna drzew z terenu gminy Malechowo techniką rysunkową i malarską. Wszyscy zebrani podziwiali unikatowe kształty, wymiary drzew oraz  niespotykaną grę światła na fotografiach.

Na zakończenie uczniowie otrzymali poczęstunek oraz nagrody w trzech kategoriach:

KLASY III

I MIEJSCE OLIWIA ROMANKIEWICZ

II MIEJSCE SEBASTIAN KĘPA

III MIEJSCE MACIEJ RAJ

KLASA V

I MIEJSCE JULIA WAGNER

II MIEJSCE MATEUSZ WITEK

III MIEJSCE SZYMON MYSLIŃSKI

I MIEJSCE HANNA ŻUROWSKA

II MIEJSCE ALEKSANDRA BRZEZIŃSKA

III MIEJSCE NATALIA SKOWRON

Nagrodę dyrektora Gimnazjum w Malechowie otrzymała Aleksandra Łysko z klasy IIIa.