PROJEKTY W KLASIE IIB

Uczniowie klasy IIb realizowali projekty, które sami wymyślili. Pierwszym zadaniem było dobranie się w kilkuosobowe grupy. Następnie, przy pomocy rodziców, dzieci umawiały się na popołudniowe  spotkania. Był to czas na rozmowy, wybranie najlepszego pomysłu, no i oczywiście główna część projektu –  jego realizacja. Po dwutygodniowych przygotowaniach przyszedł czas na prezentację. Efekty pracy były bardzo różnorodne, dopasowane do zainteresowań dzieci. Były  przepiękne tańce zaprezentowane przez dziewczęta, prace plastyczno-techniczne oraz plakat i filmik  z meczu nagrany przez chłopców. Obok konkretnych efektów pracy uczniów  były jeszcze inne, też bardzo ważne. Zespół klasowy jeszcze bardziej się zintegrował. Powstały grupy, które do tej pory jeszcze ze sobą nie pracowały. Dzieci nauczyły się współpracować – przedstawiać swoje pomysły, ale też słuchać innych.

Bardzo dziękujemy rodzicom  za pomoc przy realizacji tych projektów.